İNCE VE KILIÇDAROĞLU ARASINDA KILIÇLAR ÇEKİLDİ!


Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu’na yaptığı teklifi açıkladı. 10 seçim kaybeden Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'ye sert yanıt verdi.

Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu’na yaptığı teklifi açıkladı. İşte sıcak gelişmenin ayrıntıları;

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı adayı olarak 24 Haziran seçimlerine giren Muharrem İnce dün akşam bir araya gelmişti. İkili arasında yapılan görüşmenin detaylarını Muharrem İnce açıkladı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Yalova milletvekili Özcan Özel'e, rozetini taktı. Muharrem İnce burada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulundu. İnce, CHP'nin Genel Başkanı olma isteğini ilettiğini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da onursal başkanlık teklif ettiğini açıkladı.


"HAYIR DERSE BU İŞİ ÖRGÜT ÇÖZECEK !"

Muharrem İnce, "Kendisine onursal başkanlık teklif ettim. Ben imza toplamayacağım, ama hayır derse örgüt kendisi çözecektir bu işi" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'nin sözleri şöyle:"Sayın Genel Başkanlığı'na büyük bir devlet adamlığı yaptığını İYİ Parti'ye 15 vekil vererek daha sonra da parlamentodaki rakibini cumhurbaşkanı adayı göstererek büyük bir adım attığını söyledim. Kılıçdaroğlu'ndan bana teklif gelmedi ama benden ona bir teklif gitti. Yarış içinde olmayacağımı söyledim. Kendisine onursal başkanlık teklif ettim. Evet ya da hayır bir şey demedi. Ben bu teklifi yaptım. Kendi takdiridir. Bunu kendisinin değerlendireceğini gerisine bakacağız. Ben imza toplamayacağım, ama hayır derse örgüt kendisi çözecektir bu işi.


10 SEÇİM KAYBEDEN KILIÇDAROĞLU'NDAN JET YANIT

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ve Bülent Tezcan’dan Muharrem İnce’nin açıklamalarına yanıt geldi. Kılıçdaroğlu İnce’nin açıklamalarına,

Siyasi nezaketsizlik’ dedi.İnce’nin açıklamalarına ilişkin konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, “Özel yemeğin bağlamından koparılması siyasi nezaketsizlik” ifadelerini kullandı.Muharrem İnce'nin kurultay çağrısına bir yanıt da CHP Sözcüsü Bülent Tezcan’dan geldi. Bülent Tezcan, “Gündemimizde yok” dedi. 

Yorumlar

  1. kıçına tekme yemeden gitmez o, hele 1000 tane menfaatçi, oy robotu da desteklerse vay halimize..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder