BABA VANGA'NIN SURİYE KEHANETİ !


1996’da hayata veda eden ünlü Bulgar kahin Vangeliya Pandeva Dimitrova’nın nam-ı diğer Baba Vanga’nın Suriye ile ilgili korkunç kehaneti.


HENÜZ SURİYE DÜŞMEDİ…
İşte Baba Vanga’nın Suriye Kehaneti;

“2011 çok özel bir yıl olacak. İnsanlar değişecek ve tüm dünya değişecek… Baharda ortadoğu ülkelerinden birinde savaş çıkacak. Bu savaş 3. dünya savaşının başlangıcı olacak. Kıyamet gerçekleşecek ama buna daha zaman var. Çünkü henüz Suriye düşmedi !”
2011’DE NELER OLMUŞTU?
2011 15 Mart’ta ABD ve Avrupa ülkelerinin çıkar planı olan BOP projesi kapsamında Suriye iç savaşıçıkarıldı. 19 Mart’ta Libya’da Kaddafi güçlerine karşı bombardıman başlatıldı.
SURİYE’NİN DÜŞMESİ 3. DÜNYA SAVAŞI ÇIKARACAK
Kehanete göre Suriye’nün düşüşü kıyamete (muhtemelen 3. dünya savaşı’na) sebep olacak. Eğer ABD, AB, stratejik ortakları olan kukla Kürtlerden oluşan PYD ve haçlı islamcıları olan El Nusra grupları Esad’ı düşürüp Suriye’yi alırsa, Rusya, Çin ve İran batı 3. dünya savaşını başlatacak. Muhtemelen bu savaş “nükleer” olacak ve bu savaştan sonra dünya’daki insan nüfusunun büyük çoğunluğu yok olacak. ( MEDYEDEV’DEN 3. DÜNYA SAVAŞI UYARISI !)

BABA VANGA KİMDİR?

Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan‘da (şimdiki Makedonya) Strumitza köyünde doğmuştur. 13 yaşında fırtınaya yakalanan Vanga, bir hortum tarafından onlarca metre gökyüzüne çekilerek yaklaşık yüz metre uzağa fırlatıldı. Olayı gören bir çoban bölgeye gittiğinde Vanga’yı altında bulunduğu taş ve toprak yığınından çıkardı fakat Vanga gözlerine dolan kum yüzünden kör oldu.  Bu olaydan sonra daha küçük yaşlarda geleceğe dair haberler vermeye başlayan Vanga’nın ünü tüm dünya’ya yayıldı.  Pek çok önemli kişi tarafından ziyaret edilen Vanga, Sovyet Rusya bilim adamları ve araştırmacıları tarafından uzun yıllar boyunca incelendi. Bu çalışmalar sırasında kehanetlerinin %80 oranda gerçekleştiği kaydedildi fakat sonraki yıllarda yaşanan gelişmeler ile birlikte yanlış sınıflandırılmış kehanetler olduğu anlaşıldı.  Aslında Baba Vanga’nın kehanetlerinin gerçekleşme oranının çok daha yüksek olduğu ortaya çıktı.

GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ
“İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak” (11 Eylül saldırıları)
“Kursk su altında kalacak, bütün dünya arkasından ağlayacak” (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı)
“Vladimir’in (Putin) zaferi dünyada her şeyi etkileyecek”
“İklimler değişecek” (küresel ısınma)
“Amerika’nın 44′üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden kısa süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek, dünyaya barış değil, felaket getirecek”

GELECEK İLE İLGİLİ KEHANETLERİ
“2016 yılında Avrupa’nın nüfusu azalacak”
“2018 yılında Dünyanın yeni hakimi Çin olacak”
“2043 yılında Müslüman bir devlet Avrupa’ya hükmedecek”
“2046 yılında Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak”
“2076 yılında Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek”
“2088 yılında Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek”
“2097 yılında Kimse yaşlanmayacak”
“2167 yılında Yeni bir din gelecek”
“2304 yılında Ay’ın tüm sırları çözülecek”
“3797 yılında Dünya’nın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak”

Yorumlar