VATİKAN'DAKİ SEKS PARTİSİNE BASKIN !

Din adamlarının ahlaksızlık skandallarına bir yenisi daha eklendi.  Vatikan'daki bir apartman dairesine yapılan baskın "bu kadar da olmaz" dedirtti.


İtalyan gazetesi Il Fatto Quotidiano’nın haberine göre Vatikan polisi, bir apartman dairesindeki uyuşturucu ve eşcinsel seks partisine baskın düzenledi. Dairenin Papa Françesko’nun önemli danışmanlarından birine ait olduğu ortaya çıktı.


 
DAİRE, CİNSEL TACİZ İDDİLARINI  ARAŞTIRAN BİRİME AİT
Baskın, apartmandaki komşuların ‘tuhaf’ çığlık sesleri duyduklarına dair şikâyetleri üzerine gerçekleşti. Baskının yapıldığı daire, cinsel taciz iddialarını soruşturmakla görevli İnanç Doktrini Cemaati’ne ait. İçeriye giren polisler birkaç erkeği uyuşturucu kullanırken ve ilişkiye girerken yakaladı. Polisin gözaltına alıp bir süre sonra bıraktığı Papa’nın asistanı İtalya’da bir manastırda inzivaya çekildi.

Avustralya polisi geçen hafta da, Katolik Kilisesi’nin en üst düzey üçüncü ismi olan Vatikan Hazinedarı Avustralyalı Kardinal George Pell’e cinsel taciz suçlamaları yöneltmesinin ardından,


DİN ADAMLARINA NE OLUYOR?
Dünya, her dinden din adamlarının seks, taciz, yolsuzluk ve uyuşturucu skandallarıyla çalkalanıyor. Türkiye'de de geçtimiz günlerde dini cemaat ve vakıflarda çocuklara tecavüz edildiği hatta Ensar Vakfı'ndaki çocuklara tecvüzden önce "hayvan pornosu" izletildiği ortaya çıkmış fakat tıpkı Vatikan'daki gibi üzeri örtülmüştü.

Yorumlar